XVII. ročník turnaje U Čtyř Bernardýnů - Dynamáci stříbrní

Pořadatel turnaje Pavel Zmatlík Pohár turnaje U Čtyř Bernardýnů

V sobotu 14.12. se sešla partička dynamáků v hale Unionu ve Strašnicích v hojném počtu na účast ve vánočním turnaji malého fotbalu.
Jarda Baumgartl, Matěj Kaist, Roman Hruška, Standa Druba, Ondřej Soukup, Martin Šohaj, Petr Veleba a Kuba Znojemský se synátorem (pivonošem).
V prvním utkání jsme převahu nezúročili a soupeři U tří bernardýnů darovali body Matějovým vlastencem, kdy Jakuba v brance překvapil malou domů.
Druhé utkání, proti týmu U Čtyř Bernardýnů, jsme soupeři nedovolili Kubu v naší bráně ohrozit, ale také nespočet šancí jsme neproměnili.
Třetí zápas, proti silnému týmu FC 158, jsme ukázali, že chudým dáváme a bohatým berem, když jsme jednobrankové vedení soupeře, góly Standy a Jardy, obrátili ve vítězství.
Další soupeř VV Vokra už neměl na dynamáckého zanďoura šanci a podlehl góly Standy a Romana.
Proti kamarádům Zippákům, už se hrálo jen o prestiž a naše vítěžství 3:1 po gólech Romana, Jardy a Matěje, nám vyneslo stříbro.
Odpoledne a večer v restauraci U Čtyř Bernardýnů bylo tradičně chutné, v režii pana majitele Pavla Zmatlíka. Piv a kořalek, tentokrát bez vichru z Alp, bylo dost, a zazpívali jsme i Zippákům chorál. Hospodu jsme opouštěli samozřejmě ze všech týmů poslední. Na obhajobu Zippáků je nutno podotknout, že se přesunuli někam do nonstopu. Na to už jsme sil neměli. Díky za hezký sportovní a společenský den. Budeme se těšit na příště, jestli přijde zase milá pozvánka.